Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab után 2 héttel...

Missed ab után 2 héttel kisebb hüvelyi fájdalmat érzek, és tegnaptól ismét jelentkezett a barna folyás, ez normális?

Figyelt kérdés
Remélem ne lesz gond, az orvosom a műtétkor azt mondta rugalmas a méhem, kontrollra csak jövő héten kell mennem.
2012. jan. 25. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza most, nekem is ez volt, és nekem folyadék volt a méhemben, amit ki kellett üríteni. Ez nem játék, nagyon súlyos fertőzést kaphatsz.
2012. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Szerencsére semmi gond. Most már csak azt remélem, hogy nemsokára ismét egy pozitív tesztet tartok a kezemben...
2012. jan. 31. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező!


Nekem ugyanez lenne a gondom 2 héttel vagyok a műtétem után de már rég elállt a vérzésem! Ma éreztem valami kis nyilalló fájdalmat a méhemben! Igaz nekem nincs barnázásom..


neked mi volt a dokinál??

2012. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!