Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs gondok? Elmúltam,...

Menstruációs gondok? Elmúltam,20 éves

Figyelt kérdés
Olyan gondom van hogy kb 1 hónapja vérzek. 3-4 napig erősebb utána pecsételő vérzés aztán olyan 2-3 nap semmi, de aztán megint jön ilyen pecsételős formában, nem tudom hogy mi legyen. El mennyek dokihoz vagy volt már másnak is ilyen hasonló problémája ? Válaszokat előre is köszi. ( Nem mennék el szívesen dokihoz)

2016. ápr. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben sürgősen felkeresnék egy orvost...
2016. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt hasonló, és hozzá egyéb tünetek. Hormonzavarom volt, amit egy vérvétel kimutatott. Utána endokrinológusnál voltam, és kaptam megfelelő gyógyszert, amit egész rövid ideig kellett szednem. Maradt egy két elhanyagolható tünet, de a vérzésem beállt.
2016. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Doki nélkül nem fog elmúlni az ilyen, sürgős ellátásra van szükséged, tehát ne várj időpontra, hanem mondani kell hogy vérzés el nem áll el! Főleg, hogy vérszegénységet is tud okozni, de a mögötte álló hormongond a nagyobb baj, vérvétel, nődoki és endokrinológus.
2016. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De kicsit az elmúlt időben megzuhantam (családi okok) és igazándiból csak édességen éltem kb olyan 2-3 hónapig valószínűleg tartom hogy ezért van most ez a helyzet. De most abba hagytam és nem eszek cukros ételeket rendesen eszem főételt stb.. remélem helyre jön magától 1-2 héten belül ha nem akkor elmegyek orvoshoz.
2016. ápr. 4. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!