Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez csak megfazas vagy gyulladas?

Ez csak megfazas vagy gyulladas?

Figyelt kérdés

Tegnap este vettem eszre, hogy nem birok nyelni. Ha eszek vagy iszok, akkor gondnelkul birok nyelni, de ezek nelkul valamikkr nehezkes. Olyan mintha ki lenne szaradva a torkom, meg ahogy neztem kicsit piros is, a mandulam nincs begyulladva.

Tegnapelott este is szabadon voltam, es tegnap este is. Lehet, hogy ez csak egy torokgyulladas/mandulagyulladas lesz, semmi komoly?

18/L



2016. ápr. 3. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A torokgyulladás is a "megfázás" része. Valójában vírusos fertőzés, és ha pirosasnak látod a torkod, akkor valószínűleg kezd begyulladni. Holnap vegyél valamilyen torokfertőtlenítő spray-t vagy cukorkát a patikában, szedj C vitamint és talán ennyivel megúszod.
2016. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak ilyen meg nem volt, hogy igy kezdodott, hogy nehezkes a nyeles.

Koszonom a valaszt!

2016. ápr. 3. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nehezen nyelsz, akkor jobb ha elmész orvoshoz, hogy megnézze a manduládat.
2016. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Detritus volt a mandulamon amit ugy latok, hogy majdnem teljesen eltunt.

Nem gyulladt be, nem is faj. Az eves es az ivas gond nelkul megy, ha kohogok vagy nyalat nyelek akkor sincs gond. Csak valamikor magamtol nem birok, olyan mimtha sokat nyeltem volna gyorsan egymas utan es ugye rogton nem lehet, es ilyen erzesem van.

2016. ápr. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!