Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti egyedül jártok nőgyógyászho...

Ti egyedül jártok nőgyógyászhoz? én úgy utálok egyedül, olyan flegmák meg szégyenlős is vagyok. Pedig 20éves vagyok

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, de én sem szeretem a nőgyógyászati vizsgálatokat. Ettől függetlenül egyedül megyek, kivel mennék? Ha valaki mégis elkísérne, az legfeljebb a váróig jön, a vizsgálatra csak nem kérem már meg, hogy jöjjön és fogja a kezemet.
2016. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát nekem az is elég ha tesóm kint vár, de míg bent vagyok tudom ha kiszabadulok lesz kivel megosztanom a kínos perceket:D
2016. ápr. 5. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem. :) Szerintem normális, ha feszélyez egy ilyen vizsgálat. Most nem azért, de a férfiak jó részének a legendás rémálma egy ilyen belenyúlkálós (urológiai) vizsgálat, egy részük csak nyüsszög, a másik fele viccet csinál belőle, amiben sajnáltatják magukat.

A nők ehhez képest kiválóan tűrik az ilyesmit, nem igazán panaszkodnak. Egy kis idegenkedés, feszélyezettség hadd férjen már bele.

2016. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyedül járok 4 éve, 22 vagyok. Nálunk időpont van, szóval nem kell sokat várni, szűkös a váró, nem kell oda még egy ember. De voltam már olyan helyen (magánklinika) ahol kísérő sem mehet, mert ne üljön a recepciónál, mert nincs olyan, hogy várnak a betegek.

Főleg, hogy mások abban az időben dolgoznak, nem is tudna eljönni velem. Fogorvoshoz is egyedül járok, vérvételre is.

Otthon úgyis felhívom akit szoktam: anyukámmal (jó a kapcsolatunk) vagy a tesómmal, párommal megvitatom, hogy mi volt.

Ha flegma a doki, jobb másikat keresni!

2016. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyedül járok, nem is jönne el velem senki. Ja és még le is akarnak beszélni, hogy járjak orvoshoz. Már egy éve tüneteim vannak és senki sem tudja mi ez.
2016. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na voltam, nem is volt vészes, csak kicsit feszengtem:D

mik a tüneteid??:O ezeket komolyan kell venni!!

2016. ápr. 6. 08:20
 7/9 anonim ***** válasza:
nagyon erős fájdalom, görcsre beveszek gyógyszert az elmúlik, de az a két oldalas erős fájdalom nem és semmit sem tudok csinálni. Meg hasmenés napi 1x, de az meg folyamatosan és egyre rosszabb, mert előtte csak laza széklet volt.
2016. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a párommal járok nőgyógyászhoz. (magánorvos). Nem azért, mert nem merek egyedül elmenni, hanem mert miért ne? Ha pont el tud kísérni, akkor miért maradjon az autóban amíg én bent vagyok? Nincs ott semmi olyan, amit ne láthatna. :-)
2016. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igaz, jól teszed:P
2016. ápr. 10. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!