Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baj lehet? Ki tapasztalt...

Mi baj lehet? Ki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

24 éves egészséges nő vagyok. A ciklusom mindig rendszertelen volt, nagyobb stressz hatására többször maradt már ki. Most január eleje óta nem menstruálok. Egy hete tart az az állapot, hogy menstruációs görcshöz hasonló fájdalmat érzek, csak nem olyan intenzíven. Mintha menstruálnék, még a mellem is duzzadt egy picit, de mégsincs vérzésem.

A másik dolog, ami aggaszt, hogy legalább már 6-8 éve van egy gömb alakú kitüremkedés pont a bal petefészkem táján, ami csak bizonyos testhelyzetekben látható és tapintható. Most átmenetileg külföldön élek, még Magyarországon voltam nőgyógyásznál aki csinált ultrahangot rendszertelen menzesz miatt, ő semmi rendelleneset nem tapasztalt nálam. Bár ez az orvos nagyon "hentes" volt, szörnyen hanyagnak tűnt.

Péntekre kértem időpontot itt kint egy dokihoz, tudom, hogy érdemben ő tud majd mondani valamit, és hogy legyek türelmes, de már nagyon aggasztanak a tüneteim.

2 napja csináltam terhességi tesztet, negatív lett.


A kérdésem az lenne, hogy tapasztalt már valaki ehhez hasonlót? Mi lehet a baj? :(

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!



2016. ápr. 5. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A kitüremkedés leginkább sérvre utal, nem nögyógyászati téma.


A rendszertelen menzesz, illetve kimaradás lehet akár amiatt is, ha túl sovány vagy (a amgasságodról-súlyodról nem írtál), vagy különféle hormonális problémák is.


Nem tudom, hol élsz, de a legtöbb országban sokkal jobban, tisztességesebben ellátnak, megvizsgálnak meg kezelnek, mint Magyarországon, ahol a többség tényleg "hentes" és csak a markát tartja.

2016. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!