Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sötét barna/inkább már fekete...

Sötét barna/inkább már fekete folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
4-5 nap múlva kell menstruálnom.Tablettát nem szedek és nemi életet sem élek már három hónapja.2 napja jelentkezett először ez.12 éves korom óta menstruálok, de ilyen még nem volt,igaz azóta sem állt be normálisan a havim. most 19 éves vagyok.Mi lehet a gond? próbáltam utánanézni, de sajnos nem találtam megfelelő választ.

2016. ápr. 5. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Alvadt vér. Ha nem a menstruációd, sürgősen menj vele orvoshoz!
2016. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamikor rendes vér is jön, viszont a hasam nem fáj, pedig nekem az első pár óra mikor megjön kínszenvedés...
2016. ápr. 5. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is borzalmas szenvedés, egyszer viszont előfordult, hogy meg sem éreztem. Egyszerűen nem akartam elhinni. Persze ez azóta sem fordult elő.

De szerintem a menzeszed lesz az, kicsit előbb jön.

2016. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem van, hogy egyáltalán nem fáj, de amúgy rettenetes, semmilyen gyógyszer nem segit... Hallottam régebben , hogy ha már nem leszek szűz akkor jobb lesz meg ha tablettát szednék akkor beállna rendesen és nem fájna, de ez mind csak mese :(
2016. ápr. 5. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Hahaha! Ezt megerősítem, csak mese!
2016. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem 1× volt ilyen. Iszol te eleget? En csak keveset ittam az volt a baj...de ha ez nem segit akkor orvos.
2016. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig tart, ma már egy hete,igaz egyre kevesebb,tehát csak időnként érzem picit, volt egy nap mikor elkezdtem görcsölni,ugy mint amikor megjön, pici vér is jött de el is múlt,most már nagyon idegesit,hogy mi lehet,és a napokban kell megjönnie már.
2016. ápr. 11. 15:29
 8/8 anonim válasza:
Szia! Azóta kiderült mi volt a baj?
2017. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!