Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van rózsaszín folyásom?

Mitől van rózsaszín folyásom?

Figyelt kérdés
Néhány napja rózsaszínes folyásom van. Menstruáció kezdete előtt kb egy héttel kezdődött (még mindig van addig 5 nap), állítólagos ovuláció után kb 9 nappal. Tegnap csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. Akkor mitől lehet ez a rózsaszín folyás?

2016. ápr. 6. 09:52
 1/3 anonim válasza:

Meddig tartott?


Lehet köztes vérzés, vagy együttlét alatt megsérültél picit, vagy enyhe megfázás, baktérium.


Nagyon sokmindentől függ.

A lehetséges terhességre ne gondolj!Beágyazódási vérzés max 1 napig tart.

2016. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 3 napig tartott, szerencsére már elmúlt, de utána másnap megjött a menzeszem, 4 nappal korábban, mint ahogy vártam, így a babát teljesen kizártuk, szóval marad a többi amit írtál (vagy valami más). Mindenesetre ha ez még egyszer előfordul megnézetem dokival.
2016. ápr. 8. 06:47
 3/3 anonim válasza:

Mindenképpen menj el dokihoz. Ha nincs baj, is jó ha megvizsgál :)

Legyen szép napod!

Első voltam

2016. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!