Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó ötlet a combot gyantázni?

Jó ötlet a combot gyantázni?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam a lábamat, a combomat nem, mivel a szőrszálak halványak, annyira nem látszódnak. De mostanában egyre jobban zavar.. és gondoltam átváltok a gyantára, és gondolkozom azon, hogy a combomat is legyantázom. A fő kérdés, hogy érdemes-e? Ha elkezd visszanőni sötétebbek és erőssebbek lesznek a szőrszálak?
2016. ápr. 6. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb, sőt, ritkulni fog a szőr. Viszont szerintem magadnak nem fogod tudni legyantázni.
2016. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz erősebb és nem ritkul. Simán le tudom gyantázni magamnak. Igazából én csak nyáron szoktam megcsinálni, télen inkább borotválom, nem nagyon szőrös a combom. A lábszáramat pedig géppel epilálom, az a legjobb, de a combomon nem bírnám, ott nagyon vékony a bőr.
2016. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha bírja a bőröd, akkor igen. Nekem nem bírja, egyszer egy vékony réteget is letépett róla, valamint a szőrtüszőim se bírják, pöttyös voltak 5napig és utána begyulladtak (bőrgyógyász mondta, hogy ilyen a bőröm, kaptam rá oldatot de nem csináltatom inkább) viszketett, akár itthon, akár kozmetikus csinálta. Sötétedni nem fog, sőt a sokadik után kevesebb és gyengébb lesz. Az, hogy megéri-e az szintén egyéni, hogy milyen gyorsan nő. Nekem a gyanta is 1 hét, kozmetikus is nézett rám, hogy ezek nem a nem kinőttek, hanem ilyen gyorsan nő, de a családban mindenkinek ilyen nálunk. :)

Magadnak egyedül valóban nem fogod tudni megcsinálni, nekem is tesóm csinálta vagy kozmetikus.

2016. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Möszi24 válasza:

Mindenkeppen kozmetikushoz menj vele, Budán a Skintim-be jó árak vannak, 4-5 hetente elég menni.

De semmiképp ne borotváld!

2016. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!