Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el szedni a jangee fogamzásgátló tabletát.A 21 napba rendessen pontos idő szerint szedtem. A 7 nap gyógyszermentes napból 8 lett mert elszámoltam magam és így a 9.napon kezdtem el szedni a második levélel.Mivel 3 nappal később jöttem rá hogy nem jól számoltam ezért azt az egyet nem vettem be, de közbe mikor elkezdtem szedni a 2.levélel volt szexuális kapcsolatom a párommal és el is ment bennem. Ha valami problémát észlelek mindenképpen orvoshoz fogok fordulni csak érdeklődök hogy mire számíthatok?

2016. ápr. 6. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2016. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor is ha a 2.levélből 3at beszedtem mielőtt megtörtént a közösülés?
2016. ápr. 6. 23:14
 3/8 anonim válasza:
Nem kell azonnal pánikba esni..:) De én az ilyen Antibébi tablettákat mellőzném a helyedben, mert magadat károsítod vele.. Ezt a későbbiekben fogod észrevenni magadon. Maradjatok szimplán csak az óvszernél... És mindenképpen vizsgáltasd ki magad..:) Csakis biztonságos szex..
2016. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Mi több hónapja védekezés nélkül csináljuk középidőben és nem jön a baba.
2016. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy egy nappal később kezdtem a levelet, mert annyira rászoktam az emlékeztetőre, hogy anélkül elfelejtem. Az meg ki volt kapcsolva. Bár én nem hagytam ki akkor semmit (nem is értem, miért kellene kihagyni, ha így is egy nap késésben vagyok). Évente 2-3-szor az is megesik, hogy kimarad egy szem levél közben. Nekem még nem volt gond. De figyelj jobban máskor, mert bármikor gond lehet belőle.
2016. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért pánikoltam be mert több helyen is olvastam hogy akkor ha a levél elején felejted el bevenni akkor nagyobb a kockázat a teherbeeséshez.
2016. ápr. 6. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Ne haragudj! Nem tudtam hogy ekkora a pánik! :-D Ne haragudj. Csak szoktak itt buta kerdeseket feltenni. Aztan sokan annyit irnak terhes vagy. :-D De a te reakciodat tekintve bocsanatot kerek. Amúgy nem tudom, pasi vagyok és meleg. :-D Remélem nem lesz "baj"! :-) :-) :-)

2016. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lesz baj, ne idegeskedj :)
2016. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!