Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg ilyen hamar?

Miért jött meg ilyen hamar?

Figyelt kérdés

Egy héttel előbb jött meg ma reggel, 21 napra. Általában 27-29 naposak a ciklusaim, sose volt még, hogy ennyivel előbb lett volna. Előző viszont késett sokat, akkor 32 napra jött. Előtte semmi ilyesmi.

Közrejátszhat, hogy megfázásra most egy hete összevissza szedtem mindent? (ibuprofén, paracetamol, aspirin) Nem szoktam ennyi gyógyszert beszedni, talán megkavart.

20 éves vagyok amúgy.



2016. ápr. 7. 10:08
 1/3 anonim válasza:
Mennyire rendszeres a menstruációd alapból? Hány éve van meg?
2016. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy eddig sose volt ilyen problémám, mert mindig rendszeres. Talán fél évente egyszer késik 4-5 napot stressz miatt. 13 évesen kezdtem, 15 éves koromra már biztos rendszeres volt (pontosabban nem emlékszem)
2016. ápr. 7. 10:19
 3/3 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy csak a betegség illetve az arra szedett gyógyszerek befolyásolták. Ha egészségesen rendben van, nem kell aggódni.
2016. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!