Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg a menstruációm de...

Ma jött meg a menstruációm de hétfőn viszont úszni megyünk amiről nem szeretnék lemaradni viszont tampont nem akarok használni. Hogyan tudnám hamar elmúlasztani?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Vagy nem úszol, vagy tampont használsz.

2015. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Miért nem akarsz tampont használni?

Ami első körben eszembe jut: sehogy sajnos.

Még ha folyamatos fogamzásgátló tabletta szedő lennél, akkor lehetne egy ciklusnyi ideig megkavarni, de még az is "természetellenes".

Nem tudsz mit tenni, tampont kell használnod, vagy pedig nem mész úszni. :(

2015. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak 13 éves vagyok:/ és még eddig nem használtam tampont..de egyébként nekem hamar elszokott múlni mert volt olyan hogy pénteken megjött hétfőre elmúlt szóval nekem csak egy nap rövidítés kéne:/
2015. jan. 3. 18:04
 4/4 anonim válasza:

Sajnos nem tudod korábban elmulasztani, de szerintem ne aggódj a tamponhasználat miatt, én is 13 éves korom körül használtam először és egyáltalán nem olyan félelmetes mint ahogy elsőre tűnik, a használati utasításban is részletesen le van írva hogy hogy kell :)

(És lehet kapni mini méretűt is, az úszás idejére az is elég ha nem olyan erős a vérzésed, csak miután kijöttetek a vízből ne felejtsd el kicserélni)

2015. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!