Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta folyásom van,...

Hónapok óta folyásom van, mitől lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Januárban kezdődött, bő, sűrű folyással. Elmentem (magánrendelésre...) orvoshoz, nem vett kenetet sem, de azt mondta, hogy hüvelygyulladás, illetve kiderült, hogy van egy nagyon kicsi cisztám (ezzel nem foglalkozott, azt mondta, majd elmúlik magától). Kaptam Klion tablettát és Dalacin kúpot, a kezelés után egy-két napig volt jó, majd újrakezdődött. A Dalacinnak nagyon gyakori mellékhatása a hüvelygomba, valószínűleg ez jött ki, mert még viszkettem is. A doki Canestent kúpot javasolt, használtam, a viszketés elmúlt, minden más maradt. Próbáltam utána Betadine kúpos kezelést, ettől enyhültek a tünetek, de nem szűntek meg.

Már nem tudom, hogy mit csináljak... Mit próbáljak még ki? Esetleg ismertek Budapesten alapos dokit, aki sztk-ban is rendel? A magánrendelést már kidobott pénznek érzem...


2016. ápr. 8. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Használsz tisztasági betétet?

Esetleg nem lehet,hogy allergiás vagy valamire(akár öblítőre,mosószerre)?

Szerintem próbáld meg fertőtleníteni a ruháidat és minél lazábban öltözni.Sajnos orvost én nem tudok mondani,de esetleg a mostani nem venne kenetet ha mondod neki?(magánrendelésen rugalmasabbak szoktak lenni a dokik.)

2016. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Használok tisztaságit, muszáj... Legalább három különbözőt használtam, mosószerekből is többfélét, a fehérneműket 60 fokon mosom. Intim lemosót nem használok, azt is próbáltam, hogy csak tiszta vízzel mosakodom. Szóval ezek alapján azt hiszem, az allergia kizárható.


Kenetet mindenképp kellene venni, de valószínűleg másik dokihoz megyek inkább...

2016. ápr. 12. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!