Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Adnál hálapénzt annak az...

Adnál hálapénzt annak az orvosnak aki csinálta a műtétet, de nem Ővele volt megbeszélve a dolog?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, te annak adnád, akivel meg volt beszélve den nem volt ott? Ha megdolgozott érte, akkor szeirintem neki kellene a pénzt is megkapni.
2010. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az volt a helyzet, hogy megcsinálta a műtétet az, akivel meg volt beszélve, de elrontotta és egy másik orvos fejezte be. Az első semmiképpen nem kap pénzt, a másiknak pedig nem tudjuk, hogy adjunk-e. Nagyon rendes volt velem, és az operációt is lelkiismeretesen végezte.
2010. ápr. 5. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Evidens. Én is egyszer így jártam. Ráadásul csak utólag tudtam meg ezt. De a pénzt is csak utólag szándékoztunk átadni, így legalább nem kellett két helyre adni.
2010. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most olvasom el a kommentedet. Akkor meg főleg adjál neki!
2010. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az első megkapta az szívás. Az én esetemben szerencsére nem kapott előre. Igaz, nem az első hibája volt az, hogy nem ő műtött meg végülis.
2010. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mennyit adtál?
2010. ápr. 5. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
ebben az esetben 100% h adnék. azt nemtom mennyit, nemtom mennyit szokás.
2010. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én? Igazából édesanyám volt, mert akkor 15 éves voltam. És ennek több, mint 20 éve.

Így az összeg nem releváns ma már.


De ez a kérdés lényegén nem változtat. Csak az árnyalja be, hogy így két orvos kap.


Viszont egyik közeli rokonom tavaly járt úgy, hogy X dokinak adott pénzt, majd a doki elment külföldre vagy szabadságra két hétre (De nem szólt volna róla előtte!), így a másik műtötte, így neki is "kellett" adnia. Némileg kevesebbet kapott mint az előző, mert azért nincs tele a szekrény pénzzel.

2010. ápr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de a kérdés magától megoldódott.

Az orvos nem fogadott el pénzt. Azt hiszem így a fair, mert tényleg rajtuk múlt, hogy a 10 perces rutin műtétből egy nagy hasi műtét lett.

2010. ápr. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!