Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretném eltolni a mensimet....

Szeretném eltolni a mensimet. Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Holnap kellene bevennem az utolsó szemet, de így pont hétvégén lenne meg, ami a lehető legrosszabb. Komoly okom van, nem egy uszoda vagy buli. Megcsinálhatom azt hogy szünet nélkül elkezdem szedni a 2.levelet és csak annak a végén tartok szünetet? Vagy csak 7 szemet vezsek be és utána szünet? De utána akkor kevesebb marad, nem 21? Hétvége után már bármikor mejöhet az már mindegy. Aki eltolta így, mennyire keverte be utána a ciklusát? Előfordulhat hogy ennek ellenére mégis megjönne közben? Nem csináltam még ilyet, ezért is vagyok ilyen járatlan benne.
2010. ápr. 5. 22:51
 1/1 anonim válasza:
én csak most fogom elkezdeni szedni, de én azt hallottam, hogy ilyenkor tovább kell szedni, de nem szabad sokáig ezt csinálni csak pár napig. és akkor majd megjön amikor nem szeded majd be és utána megy minden tovább. azt, hogy hogy kavar be azt sajnos nem tudom :)
2010. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!