Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami bajom?

Ivi312423434234 kérdése:

Van valami bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok 10napja szedek Symicia fogamzásgátlót. A Menzeszem első napján vettem be az elsőt és azóta rendesen szedem. A betegtájékoztatóban benne van az hogy az első pár hónapban lehet pecsételő verzés. Én elég erősen vérzek főleg együttlét után barnás kissé vöröses "folyás" jelentkezik. Elég izgulós személyiség vagyok.Szóval szerintetek van valami bajom vagy túlreagálom?
2016. ápr. 10. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban is benne van, hogy normális, szóval nem értem, mit aggódod túl.
2016. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt a probléma, vagy egy hétig. De azt mondta az orvosom hogy következő honapra inkább gyengébbet ir fel, mert túl erős lehet nekem:) Jangeerol valtottam Lindynettere az most tokeletes:)
2016. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!