Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros és fájó érzés van a...

Piros és fájó érzés van a hüvely nyílásom körül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Am pont most van a havim és betétet használok,lehet hogy az dörzsölte ki? Mert ez akkor jött elő.

2016. ápr. 11. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Gomba is lehet.

Pont a mensi előtt szoktak felerősödni legjobban a tünetek.

2016. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyulladas vagy fertozes. Menj el nodokihoz kapsz Kenocsot vagy gyogyszert/kupot! :)
2016. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pontosan ugyanez van most velem is. Megjött, előtte semmi, és mikor múlóban volt tapasztaltam a tüneteket. Sohasem volt még semmi hasonlóm, vagy akármi problémám odalent úgyhogy picit tehetetlen és ijedt vagyok. Lett valami végül Kérdező? Én is a gyulladásnál vagy a gombánál lyukadtam ki mindig úgyhogy valamelyik lehet a kettő közül. Egyelőre bekentem körömvirág krémmel, hiszen az gyulladásra jó, ha nem múlik, akkor sanszos, hogy gomba. De szeretnék gyorsan megszabadulni tőle, mert nagyon zavar, hisz tényleg sosem volt semmi bajom. :/
2019. ápr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!