Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt már erős...

Valakinek volt már erős candida hüvely fertőzése égető érzés és viszketés nélkül? Biztos fertőzés vagy szimpla terhesség alatti hormon probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Jelenleg 14 hetes kismama vagyok. Soha nem volt nemi betegségem. Most viszont a tesztelésem előtt barna folyásom volt. Elmentem orvoshoz, aki ebből kifolyólag nem csinált rákszűrést. Majd magától teljesen elmúlt a barna folyásom. Amikor megszűnt a barna folyásom megcsinálták a rákszűrést, ami kimutatta az erős candida fertőzést. Viszont a sárgás-fehéres folyásom kívül semmi panaszom nincs. Felírtak 3 napos hüvelykúpot, ez idő alatt semmi folyás nem volt, majd a 4. és az 5.napon picit véreztem. Ismét elmentem orvoshoz, hogy most akkor mi is van. Aki elmondta, hogy több a váladék és felírt 7 napos klion-d 100 hüvelytablettát, amit a 16.héten kell majd használnom.
2015. aug. 28. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Gombához nem mindig társul égő vagy viszkető érzés.

Igazából normális a több váladék de valamiért csak felírta, ő az orvos. Volt nekem is (szintén 16 hetesen kezdtem), 4 darabot tudtam elhasználni, utána feladtam, mert nagyon irritált. Újra megnézett, akkor már jó volt, továbbra is több váladékkal de semmi kórosat nem látott benne.

Ezzel azt akartam, hogy egyébként normális a több váladék viszont valami kórosat biztos talált, különben csak a folyásra nem írta volna fel.

2015. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!