Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnál is előfordult már ilyen?

Másnál is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Már az elején le szeretném szögezni hogy 13 éves lány vagyok, és tavaly év elején menstruáltam először.

Csak mostanában lettem arra figyelmes hogy fehér folyásom van, ami rászárad a bugyimra. Más-más időpontokban szokott ez lenni, van amikor pár napot kihagy aztán egy fél hónapig megint. Mosáskor kijön de a nyoma még látszik egy kicsit. Elég sűrű volt mostanában. Van akikor egy nagyon picit halványsárgás, ha jobban megszagolom (csak közelről érezni) használt betét vagy nagyon büdös hónalj szaga van. Olvastam hogy elölről hátulra kell kitörölni a pisilunk...picit meg vagyok ilyedve mert amióta élek fordítva csináltam, de ha így csinálom az olyan kénylemetlen és nem tisztul meg annyira.

Normális ez? Másnál is előfordult már ilyen? Valaki tudna egy kis felvilágosítást adni erről?(A családban nincs olyan akivel ezeket meg tudnám beszélni) Ja és nem csíp meg nem érzek égető érzést sem, szinte észre se veszem. Előre is köszi a válaszotokat!:)



2016. ápr. 11. 22:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, telóról vagyok. :)
2016. ápr. 11. 22:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, teljesen normális, a nemi szerveknek van egy jellegzetes szaga, azt érzed. Fehér folyás mellett érdemes tisztasági betétet használni, hogy ne a fehérneműt fogja össze. Az elölről hátrafelé törlés nem szentírás, mert van, akinek így nem áll kézre, talán a legjobb, ha "felitatod", a lényeg, hogy a végbélnyílás felől ne vigyél bacikat arra a területre. Remélem, tudtam segíteni. :)
2016. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nincs problema, a folyas jelzi, hogy peteersed van! Ez a ket mestruacio kozott szokott lenni. Ez termeszetes! 😊A szag meg mindenkinel mas! Valakinek erosebb valakinek gyengebb! De attol meg nincs semmilyen betegseged.
2016. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, amit tapasztalsz!

Ami a kitörlést illeti, pisiléskor hátulról előre, nagy dolognál elölről hátrafelé érdemes, tehát a hüvelynyílást védjük a baciktól.

2016. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja jó rendben. Köszönöm hogy válaszoltatok, megnyugodtam :) <3
2016. ápr. 12. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!