Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítsetek! Nektek is volt...

Segítsetek! Nektek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron jött meg a menstruáciòm (13 évesen) 1 hònapig kimaradt azután pedig beállt rendszeresen viszon januárban Segìtsetek!ok és tavaly nyáron jött meg a menstruáciòm (13 évesen) 1 hònapig kimaradt azután pedig beállt rendszeresen viszon januárban egy napig tartot utána kimaradt kettő hònapig és most áprilisban is megjött de megint csak egy napot! Kérlek ha válaszoltok akkor életkort is ìrjatok!

2016. ápr. 12. 15:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat hülyén ìrtam le. Na szòval tavaly nyáron jött meg a menstruáciòm (13 évesen) 1 hònapig kimaradt azután pedig beállt rendszeresen viszon januárban egy napig tartot utána kimaradt kettő hònapig és most áprilisban is megjött de megint csak egy napig tartot. Kérlek ha válaszoltok akkor életkort is ìrjatok!
2016. ápr. 12. 15:20
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és elnézést a helyesìrási hibákért de telòn nehezen tudok ìrni. :(
2016. ápr. 12. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Még kicsi vagy, és nem állt be rendesen. Velem is ez volt anno, ne izgulj, tök normális ez :D Ha ez nagyon zavar téged (engem is zavart) akkor ajánlanám az ún. Lady Ciklus teát, ami arra való, hogy beállítsa a menstruációt. Dm-ben kapható, nem drága, próbáld ki, nekem az segített :)
2016. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ egy kicsit megnyugodtam!
2016. ápr. 12. 16:48
 5/8 Theressita ***** válasza:
Igen, sok lánnyal szórakozik a menzi az első 1-2 évben. Én is jártam hasonlóan annak idején, ugyanilyen idősen.
2016. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális. Ne izgulj! 😊
2016. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És akkor az is normális hogy ha egy napig tart?
2016. ápr. 12. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, majd beáll. Igyad azt a teát, és nem lesz több ilyen gondod!:)
2016. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!