Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellkas fájdalom, mitől lehet?

Mellkas fájdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam kardiológián, és minden rendben a szívemmel. Néha tapasztalok szegycsont mögötti fájdalmat, meg is ijedek, de ha megnyukszom, iszom egy kis folyadékot akkor jobb. Van hogy úgy érzem mintha a gyomromról fájna, mert amikor megmozgatom a gyomrom (iszom szénsavas üdítőt) akkor a nyomó, szorító fájdalom is múlik/elmúlik. Ma azonban dolgozat írás közben suliban (nem igazán voltam ideges, mert tudtam mik lesznek a dogában (érettségi feladatok)) olyan érzésem volt mint akinek a nyaka közelében lefelé a mellkasa felé hullámzik egyet az izom (?) és meg is ijedtem, picit attól éreztem magam rosszul de amint megnyugtattam magam elmult. Párhuzamosan a hátam is fajt, amitől szinten megijedtem, de annak tudtam be hogy mostanában fel oldalt hordom a táskám es lehet attól fajt a gerincem. Ezután mentem is haza, es még a buszra vártam mar kissé kába voltam, de éhes is (még addig nem ettem) aztán ahogy ettem jobb lett. Savlekötőt vettem be (minden nap szoktam mar egy pár napja mert van hogy savas vagyok, és esetleg attól faj a mellkasom) aztán itthon néha amikor erősebben beszélek, tehát sok levegő kifújásával szinten elő elő jön ez a diszkomfort érzés. Szerintetek miért lehet ez? Annyira kellemetlen és mindig megijednek :/

2016. ápr. 12. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A sav okozhat hasonlo dolgokat.

A tested minden rezdulesere megijedsz, lehet egy pillanatra beszorul a levego, vagy randul egy izom es megijedsz. Lehet panik is, attol is fajhat a mellkasod.

2016. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2016. ápr. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!