Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna véres folyásom van!...

Barna véres folyásom van! Terhességi Teszt negatív lett! Mi lehet ez? Bővebben alul

Figyelt kérdés

Sziasztok, kèt napja barnás vères folyásom van pár csepp de nem menzesz .....nemèrtem. Nemrèg ma csináltam tesztet de negatív lett. A menzeszemig van mèg pár nap hátra. Elvileg terhes nem lehetek, a hónapban nem èltem a párommal szexuális èletet, de ha előfordult akkor is óvszerrel vèdekeztünk. Kène valami tanács. Neten csak a terhessègről írnak ehhez kapcsolódóan. Nemèrtem. :( a semmiből jött ez a barnázás ! Segítsetek, ha valami nem világos kerdezzètek hozzászólásban.

20/L



2016. ápr. 14. 17:30
 1/4 anonim válasza:

Szia! En ugy tudom menszesz elott

1-2 nappal normalis ha barnazol. Nekem is mindig ugy indul. Voltam orvosnal is ezzel mert nekem kozepidobe is van eleg sokszor, eleg kellemetlen. Az elso alkalommal mikor elmentem dokihoz mar 10 nappal elotte elkezdtem barnazni es meg erre is azt mondta h ez normalis, lehet stressztol is. Szoval szerintem ne aggodj nem mindig rogton verzessel kezdodik. Ha nem jon meg es tobb napig tart ez a barnazas azert menj el orvoshoz ha neked meg sose volt ilyen.

2016. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, azert kicsit megnyugtattal. Elegge felek azert a terhesseg gondolatatol. Sajnks egy eve tortent egy abortuszom :( es nem szeretnem ezt ujra atelni. Es ilyenkor mikor varom a menzeszem mindig rettegek :/
2016. ápr. 14. 18:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Elegge nagy stressz er most az iskola miatt, erettsegizek eppen a honapokban es sok az idegeskedes :(
2016. ápr. 14. 18:17
 4/4 anonim válasza:

Biztos attol lehet. Ne idegeskedj es probalj a sulira koncentralni. Ez meg normalis, legalabbis nekem az orvos ezt mondta. Ha nem jon meg a verzes akkor par nap utan menj el azert dokihoz. De nem hiszem h baj lenne. A nok eleg sok %anak barnazassal kezdodik a menszesz. Es nem minden honap egyforma. Pl nekem se volt sokaig ilyen problemam.

Sikeres erettsegit kivanok!

2016. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!