Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyre többet hallom, hogy a...

Egyre többet hallom, hogy a befelé forduló mellbimbó kóros. Nekem pl. születésem óta olyan, anyukám mondta. Még most is, persze hideg vagy ilyesmi hat rá, akkor "előjön". Akkor?

Figyelt kérdés
soha egy orvos nem mondta még régebben, hogy valami baj lenne vele,nem fáj, nem váladékozik. néha kiszárad kicsit, de a testem többi része is (bőrbetegség).de akkor sem fáj. csomót se érzek. tényleg akkora feneket kell neki kerekíteni?rohanjak orvoshoz?szerintem nekem egyszerűen ilyen.
2016. ápr. 15. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A bimbók befelé fordulásának csak a szoptattás alkalmával van jelentősége. A legtöbb esetben a várandóság végére magától megoldódik a kérdés és előjönnek azok a bimbók maguktól. Ha mégsem, akkor is létezik megoldás az "előcsalogatásukra".

A dokik azért nem mondták eddig, hogy valami baj lenne a melleiddel, mert - csak emiatt - nincs is, egyáltalán nem kóros dologról, sőt még csak nem is egyedi jelenségről van szó.

Nyugodj meg semmi baj, a tieid "egyszerűen ilyenek" ahogy írtad!

2016. ápr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis kóros!! Ne hallgass arra aki ilyen hül.eségeket írogat.
2016. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kóros, egy csomó nőnek (és férfinak is lehet) ilyen. Az enyém is befelé forduló születésem óta, kb. a mellbimbóm helyén lyuk van. És sosem jön elő.
2016. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megerősítést kaptam :D
2016. ápr. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!