Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászat vagy inkább...

Nőgyógyászat vagy inkább bőrgyógyászat? Vagy van hatékony házi megoldás szemölcsre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem igen tudom eldönteni, hogy nemi vagy inkább bőrgyógyászati problémám van-e, de kb 2 hónapja, a hüvelyem közelében és a végbélnyílás között, de úgy hogy nem kell hozzá levennem a bugyimat tehát úgy látható kis barna enyhén kidudorodó 2 mmes enyhe világosbarna kinövés volt. kezdetben mikor éreztem azt hittem szörbenövés, nem foglalkoztam a dologgal. Majd picit enyhén 1-2 mmel nagyobb lett, és megjelent pár mmre egy másik is úgy 3 hete és ugyanakkora nagyságúak. nagyon megijedtem, mivel olyan helyen van anyukámnak megtudtam mutatni, utánanéztünk de nem ez a hPV szemölcs kinézet vagy egyéb olyasmi, sima mezeiknek tűnik. Meg raadásul nem szexelek felelőtlenül, 1 éve komoly kapcsolatban élek a párommal. bár neki is észrevettem h szintén ne a nemiszervén de a hímvessző kezdete és az alhasnál van egy szemölcs de annak a kinézete nem olyan mint az enyémé, így nem gyanakodtam arra h elkaphattam.. mind1 anyukám a vérelhullató fecskefüvet javasolta azzal kenem 1,5 hete őket napi 1× , igaz van hogy elfelejtem így van 1-2 nap kihagyás, de a napokban ha rácseppentem fájnak ezek a szemölcsök, és kicsit mégjobban kiugrók v nagyobbak nem tudom.. nagyon messze van az sztk tőlem, 1,5 óra ahonnan lakom, így csak végső esetbe mennék el. szerintetek nagy bajról lehet szó? van valami hatékonyabb házi módszer vagy folytassam a vérelhullató fecskefüvezést? következő hónap elején megyek nődokihoz tablettáért, és akkor tudnék bőrgyógyászhoz is menni.. vagy oda kéne fordulni v nődokihoz mert nemi betegségem lehet?

kérlek adjatok tanácsot! köszönöm

18L


2016. ápr. 16. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez börgyógyászra tartozik és otthon ne kísérletezz, föként a fecskefü okozhat komoly bajokat is.
2016. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra menjetek el te is, a pasid is. Akár maszekhoz is, ha a normás bőr- és nemibeteggondozóba nem akarsz. A bőr- és nemibeteggondozóba, úgy tudom, nem kell beutaló sem.
2016. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!