Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert késik a menstruaciom?...

Miert késik a menstruaciom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

15leszek majusba es meg soha nem voltam fiuval.

9éves koromban jott meg először és mindig a hónap elején jön meg, 3-4-e körül. Es mar 16.-a van.

Tobb mint 10napot késett:/

Mi lehet az oka?

Anyukám arra celozgat hogy biztos lefekudtem valakivel, de nem.



2016. ápr. 16. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fogytál mostanában és ezért késik. Egyébként nincs semmi baj, ne idegeskedj! Biztos rosszul esik, hogy anyukád ilyet feltételez.
2016. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a választ.
2016. ápr. 17. 07:52
 3/3 anonim válasza:
Ennyi idősen még nem jelent feltétlen problémát, ha késik vagy nem rendszeres a menstruációd, főleg ha nem élsz szexuális életet. Persze, ha továbbra sem jön meg, érdemes felkeresned nőgyógyászt, főleg akkor, ha eddig teljesen rendben volt minden :) én is voltam úgy, hogy nagyonnagyon sokáig nem jött meg, de féltem elmenni orvoshoz, aaztán végül csak elmentem és kaptam egy gyógyszert (nem fogamzásgátlót), azóta pedig óraműpontossággal mindig megjön :D és paráznom is felesleges volt, nem vizsgáltak meg :) esetleg vannak módszerek, amitől elvileg megjön hamarabb, pl. Egy kiadós futás vagy torna.
2016. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!