Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 vagyok és még nem állt be...

Cuncimoku14 kérdése:

16 vagyok és még nem állt be a menstruációm. Miért?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem jott meg. Van nemi életem csinaltam tesztet de negativ lett. Akkor miert nem jon meg ?

2016. márc. 29. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább menj el nőgyógyászhoz.
2016. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából anyukámmal beszéltem erről és szerinte felesleges aggódnom mert neki is igy volt (mai napig kihagy neki) és szült 3 gyereket. Szerinte ha a teszt negativ lett nem lehet gond. Kb 3 hete voltam egyutt a barátommal utoljára. Akkor mar a teszt kimutatná ha terhes vagyok?
2016. márc. 29. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia:) igen kimutatná:) ne aggódj ezen:)

nem vagy túl stresszes, esetleg nagyon vékony ill. nem fogytál le nagyon? ez is közre játszik sokszor...

2016. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy tul sovány lennek. Inkabb hiztam par kilót az utóbbi időben:/ ( 185 cm vagyok es 78 kilo es 72 voltam ) hat...stresszes az eppenseggel vagyok...suli miatt leginkabb. Akkor terhes biztos nem lehetek ? X-epil tesztel teszteltem...reggeli vizellettel...nem tudom ez mennyire megbízható de elegge aggódom:(
2016. márc. 29. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!