Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy minden...

Mitől lehet, hogy minden hónapban 2 hétig is vérzek mióta abbahagytam a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a gyógyszer szedését, és miután kiürült a szervezetemből, január óta többet vérzek, mint amit nem. Ráadásul nagyon erős, és nagyon sok alvadt vér van, amik nagyon nagyok. Voltam vérvételen, a hormonszintemmel semmi probléma, pedig én azt hittem azzal van a gond, mert régen emiatt kezdtem el szedni a gyógyszert is (doki által). Most 8 napig csak barna volt, most meg elkezdett megint nagyon vérezni, a doki meg megvizsgál, ultrahang és elküld, hogy nincs semmi baj. Már nemtudom hova kéne mennem, mit csinálnom, legfőképpen azt, hogy mi a bajom??

Köszönöm előre is a válaszokat, 23/l


2016. ápr. 17. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézetted a méhnyálkahártya vastagságát?

Lehet túl vastag

2016. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig nem normális a két hétig tartó vérzés, mindenképp nézesd meg a nyálkahártya vastagságot
2016. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!