Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12éves vagyok az elso menszesz...

12éves vagyok az elso menszeszem talan januarba jott meg na es most mar 1hete kesik es utaznank el 14en majusba es pont jol jott volna ki h tudok furodni de most itt kesik. Most ilyen mi a helyzet kerlek segitsegek. Egyszer csak megjon?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak nemrég jött meg az első, még nem állt be rendesen. Példának okáért én amikor 11 éves voltam megjött, majd 3 hónapig utána nem. Aztán utána minden hónapban megjött, de folyton csúszkált az időpont. Mára már teljesen beállt, ez ilyen dolog, nem kell aggódni. Ha meg pont akkor jönne meg amikor fürödni mentek (feltéve ha nem undorodsz a dologtól és menni fog) használhatsz mini tampont.
2016. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a választ!!
2016. ápr. 20. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :) Örülök, hogy segíthettem!
2016. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi volt?Tudtál fürdeni?
2016. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!