Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23 eves vagyok, mindig nagyon...

23 eves vagyok, mindig nagyon kevés ver tavozik menstruaciokor. Mitol lehet ez? Kb egy normal betet eleg lenne végig, persze mindig cserelem, mivel eleg undorito lenne meg amugy is. Amugy semmi bajom, fel sem veszem hogy megvan.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 20:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Velgyn fogamzasgatlót szedek 2 eve, de semmiben sem befolyasolta csak időben jött meg! A mennyiség nem változott.
2016. ápr. 18. 20:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 napos a menzeszem, azért több kellene hozzá, mint egy darab betét, de nem kell sok, én rákérdeztem a nődokinál és azt mondta, hogy teljesen oké és szerencsés vagyok.
2016. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem elèg lenne, vagyis úgy gondolom, nem probaltam ki, nem is fogom! Nekem is 2-3 napos kb. Hat akkor lehet h tenyleg nincs baj, szerencsesek vagyunk :)
2016. ápr. 18. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló miatt gyenge a vérzésed. Akkor teljesen oké a 2-3-4 nap!
2016. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi! De direkt azert irtam h a gyogyszer nem befolyasolta a mennyiseget, azelott is igy volt ! :)
2016. ápr. 18. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt gyk-n beszéltem már olyan nővel, akinek 1 napos a menzesze, volt már gyereke is, szóval szerintem minden oké, ez inkább mázli, mint baj.
2016. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :)
2016. ápr. 19. 11:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Örüllj neki, én egy órán belül átázom a legstrapabíróbb tampont is - betétet már nem is próbálom az első 2 napban, mert esélytelen. :)
2016. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, elég lehet azért :/ sajnalom es kívánom javuljon a helyzeted :)
2016. ápr. 20. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!