Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam menstruáció...

Nagyon fáj a hasam menstruációkor, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan házilagos "receptet" ami jó ilyen fájdalomra?

Voltunk orvosnál sajnos nem szedhetek fogamzás gátlót a családban fennálló gènhiba miatt, a doki azt mondta hogy szedjek algoflex m-et az kimondottan erre van, de ne állítja ki a fájásomat. Próbálok ilyenkor meleg zuhanyt, forró teát inni, úgy feküdni ahogy jobb de ha fekszek akkor felállnék, ha állok akkor lefeküdnék. Van ötletetek? Van valaki hasonló helyzetben? 16/lány



2016. febr. 5. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy orvos által felírt injekciókat (3 különböző gyógyszert) ittam meg gyümölcslében elkeverve. Nálam csak ez segített, ugyanis az összes létező receptre kapható és felírt legerősebb görcsoldó sem segített, annyira görcsöltem.
2016. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idővel sokaknak jobb lesz, de hát ez most nem fog vigasztalni.


A forró tea sokat nem ér, az a gyomrodba megy, mire leér az alsó szakaszba, már rég 37 fokos, mint te magad. A meleg vizes (nem forró, csak enyhén meleg!!!) tömlő segíthet, de óvatosan alkalmazd, mert erősítheti a vérzést.

Nekem bevált még a pásztortáska tea, ez vérzéscsillapító, illetve a cickafark, ez is segíti szabályozni és mérsékelni a menstruációs gondokat.

2016. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! 😊
2016. febr. 5. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Egy gyógyszerész mondta nekem, hogy az Algoflex M az igazából egy Algoflex és egy Nospa. Javasolta, hogy vegyem külön, mert úgy olcsóbb. Én egy Algoflexet és két Nospát szoktam bedobni, egy idő után hat valamennyire. A meggymagpárnát ajánlom még, felmelegíted a fűtőtesten, és a hasadra rakod: sokáig tartja a hőt!

Viszont hosszútávon gondolj arra, hogy endometriózisod is lehet! Ezt a nőgyógyászok nem veszik elég komolyan, nálam is nagyon sokára derült ki.

2016. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!