Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » , , hagymaszagu valadek"?!?...

, , hagymaszagu valadek"?!? Mi lehet az oka? 15/l

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmi problemam de ma hirtelen a hüvelyvaladekom budos,hagymaszagu lett,es egy picit viszketnem kell odalent.Ideje elmenni nogyogyaszhoz?Vagy tul fiatal vagyok hozza?Esetleg nem zavaró az hogyha nekem odalent az intimszorzetem elhanyagolva van mert nem szoktam nyírni?

Megkoszonnem a valaszokat.



2016. ápr. 18. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Menj el nyugodtan a nőgyógyászatra. Egyáltalán nem zavaró, ha nem szőrtelenítesz. Az orvosok nem szeretik úgy sem, mert nem egészséges. Valószínű egy kis fertőzésed van.
2016. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már simán mehetsz nődokihoz. Ha gond van akkor meg főleg. Itt a viszketés miatt aggódnék egy picit, valószínűleg fertőzés. Ilyen "hagymaszag"-ról még nem igazán hallottam, de a kellemetlen szag is egy intő jel...

Ha zavar a szőrzet, akkor borotváld le egy picit..de a dokit nem fogja zavarna mindaddig amíg tisztán mész hozzá.

2016. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a plusz 😊
2016. ápr. 18. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz nőgyógyászhoz bármikor. Ha van gondod, ha nincs gondod. Sőt bizonyos időként még probléma nélkül is lehet menni ellenőrzésre ahogy fogászatra is legalább évente egyszer érdemes elmenni akkor is, ha nem érzel fájdalmat. Az, hogy borotválva van vagy nem az teljesen mindegy. Nem fogja érdekelni a dokit. Látott már sokkal rosszabbakat hidd el!
2016. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gomba. Nem kell félni a nőgyógyásztól.
2022. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!