Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba mikor lulik el...

A hüvelygomba mikor lulik el kezelés után?

Figyelt kérdés
Ezelőtt 1 hete éreztem hogy oda lent csip viszket es hogy göbös. Mondtam a paromnak hogy mit vetem eszre neki van egy orvos ismerőse es meg kerdezte tolle. Az orvos azt mondta hogy nekem antibiotikumtol hüvelygombam van . Mondta is hogy milyen gyógyszert szedjek. El is keztem a kúrát es kaptam 6 darab kúpot. Mar el hasznaltam mind a 6 darabot es meg mindig ojan göbös nem csip nem viszket csak göbös. Mikor fog el mulni ?
2016. ápr. 19. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem kezeli magát egyidőben, soha.

Ha igen, akkor 2 hét.

Utána vagy visszajön, vagy nem. Érdekes módon nálam egy exemmel mindig kijött újra kezelés ellenére is, mással pedig egyszer sem.

2016. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leírás alapján nem feltétlen venném biztosra, hogy jó a távgyógyítás. Főleg, hogy nem múlt el és a párodnak nem javasolt kezelést...

Inkább vizsgáljon meg egy nőgyógyász aki adhat receptet és csinálhat tenyészetet is.

2016. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A párom krémet hasznalt és neki el mult. Es neki is az orvos mondta . Az orvos azt mondta hogy nekem picit nehezebben mulhat el. Ez igaz ?
2016. ápr. 19. 11:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Es mikor voltam a patikaba es kerdeztem hogy ez a gyógyszer jó es azt mondtak hogy nagyon jo
2016. ápr. 19. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!