Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyors valaszt varok! LEHETEK...

Gyors valaszt varok! LEHETEK TERHES? Nem kioktatast varok hanem valaszt!

Figyelt kérdés
Parommal egyutt voltunk 3 hete, gumival vedekeztunk es mikor elment nem egybol..de kivette.Nem vettuk eszre hogy kilenne szakadva, nem folyt es allitasa szerint biztos nem volt kiszakadva,kulonben sem tartott tovabb az aktus 5 percnel. Most ket napja kellett volna megjojjon a menstruaciom ha a 30 napos ciklust vesszuk figyelembe viszont meg nincs beallva, szokott kesni. Volt egy egyhetes antibiotikumos kezelesem torokfajas miatt, most pedig nagyon stresszelem magam a keses miatt. Keshet ezek miatt?
2016. ápr. 19. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 napot akkor is késhet, ha semmi gond nincs, nem robotok vagyunk, nekem pl. tök pontosan meg szokott jönni, de félévente 3-4 nap csúszás biztosan van, nem jelent semmit. Az mindegy, hogy hány perc az aktus és jobb ha azonnal kiveszitek a magömlés után, de egyébként szerintem rendeltetésszerűen használtátok az óvszert, illetve valószínűleg peteérésed sem volt akkor, így igen kicsi esélye van a terhességnek. Mellesleg ha már kimaradt akkor nyugodtan csinálhatsz tesztet.
2016. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gumin elég egy kis lyuk is (nem feltétlen kell neki éreznie) szóval vízzel kell ellenőrizni. Az idő nem számít.

Nem kell mindig pontosnak lennie, a betegségek is zavarhatják. Mivel eltelt 3 hét már tesztelhetsz, hogy megnyugodj. A stressztől még inkább csúszik és ördögi kör lesz.

2016. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Peteeresem kb ra egy hetre volt, azt ereztem, fajt a hasam alatt es a fejem is, par napja pattanasaim lettek es ez nalam a menstruacio egyik jele, es 2-3 napja gorcsol is picit a hasam. Most akkor ezek megnyugtato jelek?
2016. ápr. 19. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:

A "mindjárt megjön érzés" a legjellemzőbb korai terhes tünet, azaz a terhesség az elején a többségnél pont ugyanolyan tünetekkel jár, mintha menstruáció közeledne.


DE, ha nem csináltatok egyéb marhaságot, pl.: "csak egy kicsit anélkül", akkor nem hinném, hogy teherbe estél.

Viszont a jövőben inkább ezt se, mert tény, hogy megnöveli a szakadás és kifolyás esélyét, ha nem húzza ki rögtön, miután elment.

2016. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az teny hogy nem pont akkor-esetleg azelott vette ki de nem volt bent sokat, tenyleg ahogy elment par masodpercre ra ki is vette. Es vedekeztunk, egyebet nem csinaltunk csak ez az 5 perc volt az egesz.
2016. ápr. 19. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb tesztelni, mint itt találgatni ismeretlenekkel, hogy baj van-e? 😜
2016. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Írod is, hogy beteg voltál. Sokszor olvastam, hogy antibiotikumos kezelés esetén késik. Ráadásul még be sem állt a ciklusod rendesen. Nem kell képzelődni.
2016. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjott. Koszonom a gyors es kedves valaszokat! :)
2016. ápr. 20. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!