Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valahogy/valamivel tudom...

Ginny1 kérdése:

Valahogy/valamivel tudom késleltetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van már, bocsi.

Júliusban lesz egy nagyon fontos tábor számomra a Balatonon, de tényleg életbevágóan a legfontosabb dolog a nyáron, mondhatni a törzshelyünk a barátainkkal, és pont abban az időpontban fog megjönni, ebből következik, hogy gyakorlatilag az egész nyaralás elcse sz ődik. Tudtok valami módszert, ami esetleg késleltetheti a menstruációt? Vagy ha esetleg orvos segítségét kérem, milyen gyógyszerek lennének ideálisak? Esetleg természetes módszer? Fogamzásgátlós válaszolók kíméljenek, nem fogom azt szedni 15 évesen

Előre is köszi a válaszokat :)



2016. ápr. 19. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvos sem fog azért gyógyszert adni, mert el akarod tolni, 15 évesen pláne nem, másrészt az is csak hormon. Mással meg nem lehet eltolni sajnos. Természetes módszerrel se.
2016. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos eltolni nem lehet hormonok nélkül, ilyen fiatalon ilyesmi miatt doki nem ad ilyet.

De addig még sok minden lesz, stressztől vagy eltolódik vagy korábban jön meg. Bármikor lehet egy természetes a ciklusban zavar.

2016. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a citrom segíteni szokott, nem mondom h neked is bejön de én ezzel két napot legalább tudom halasztani: reggel és este megeszel egy fél citromot. Mehet ásványvízbe v csak felkarikázva, az a lényeg h igazi citrom legyen és ne csak a levét facsard ki. Nem tudom h neked bejön-e de pröbáld ki. Am nekem is volt ilyen h táborba mentem, strand.. meg ugye szülők nélkül plusz a kistesómra is én vigyáztam mert ő is jött és pont azon a héten jött meg és minden táborvezető férfi volt. Szóval nulla segítség. Előre bepakoltam vagy 5 doboz tampont, és vártam az antikrisztust. Akkor még nem bűvészkedtem citromnal, szerencsére 3 napot késett és tudtam strandolni... De tökéletesen átérzem a helyzeted :(((((
2016. ápr. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 K.L.Kiss válasza:
Csak egy elérhető módon tudod biztosan késleltetni! Ha terhes vagy! De azért ezt a módszert nem ajánlom!
2016. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló asszem 15 évesen nem leszek terhes, már bocsánat. Amúgy nagyon köszönöm a válaszokat, a probléma megoldódott, pont annyival korábban jött bem hogy a táborban ne legyen hálistennek
2016. júl. 11. 13:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma reggel megjött, egy nappal előbb mint kellett volna, és azt hiszem hoy ez az (egyik fórumon olvasott) fahéjas tea érdeme, ami annyiból áll, hogy kb 2 dl teába belerakunk egy semleges filtert, majd rá tetszőleges mennyiségű fahéjat( lehetőleg azétt többet egy csipetnél), majd feloldjuk a fahéjat. Csak ajánlani tudom, nekem bevált, és még az íze sem olyan szörnyű...
2016. júl. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!