Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 heses es 3 napos terhes...

39 heses es 3 napos terhes vagyok! Fajdogal a hasam es a derekam, de meg nem szeretnek szulni! Jovoheten szeretnek csak! Tudom valamivel kesleltetni a szulest? Vagy ti mikor szultetek? Hanyadik heten? Fiut varok!

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 11:45
 1/5 gabszem ***** válasza:
sajna ez nem úgy működik hogy akkor szülsz, amikor Te akarsz :) Nem lehet késleltetni, és nem is szabad, hiszen időben vagy már bőven. Jobb túl lenni rajta én azt mondom. Én 41. héten szültem Kislányomat, 4080 grammal és 57 centivel, most lesz 1 éves Februárban. Gyors szülést kívánok!
2013. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 36+5 napra szultem. Problemamentes terhesseg utan egyszercsak elfolyt a magzatviz. Tokeletesen egeszseges es nem koraszulott kisfiam lett. Most 4 hetes es mar behozta a lemaradasat majdnem 3,5 kg. Siman szulhetsz mar!
2013. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudod késleltetni, visszatartani tudnák az orvosok infúzóval, de természetesen nem fogják, hiszen már érett a kinti életre. Visszatartani huszon-harmind hetesen szokták. Ilyenkor már nem, ha ő meg akar születni, akkor meg is fog.
2013. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van,ebből 2 a 39. héten született.Nem tudod befolyásolni,egy ilyenkor beindult szülést nem lehet megállítani.Ha a baba meg akar születni,lazíts és örülj,hogy nemsokára találkoztok!
2013. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.... hat igen biztos jon ha alkar de en inkabb nem lepcsoznek, setalnek, inkabb pihengetek..... szeretnem ha csak a jovo heten jonne, h legyen teljes a csalad!es, hogy legyek ra teljesen fe;keszulve... meg hianyzik a babanak 1, 2 dolog .... es olyan helyen elek aholnehez sok mindent beszerezni! vezetni meg nem vezetnek ekkora hassal, felek h beindulna a szules es lekene huzodnom az ut szelere, es nem lenne kellemes ugy varni valakit vagy a mentot, a ferjem pedig dolgozik! Anyosomra nincsen mit szamitsak
2013. jan. 3. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!