Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éles, szúró fájdalmat érzek a...

Éles, szúró fájdalmat érzek a bal csípőcosntom mellett kb 10cm hosszan. Pár napja tart, de egyre erősebb! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Menstruációm 27én kezdődött, 31-én elmúlt, teljesen normális volt vérzés. A barátommal gu,ivla védekezünk, nem volt mostanéban semmi probléma.. 2× együtt fürödtünk, de nem szexeltünk. én ilyenkor midnig azon paráázok, hogy előtte volt sex (védekezéssel!!) és hátha lemosodik a maradék "cucc" a vízsbe a viz meg belém áramlik :$$$$$ de tudom, ilyen nincs....:D tehát terhesség nem valoszinü.. mi lehet?:S:S eléggé fájjj:S
2010. ápr. 6. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*csípőcsontom!
2010. ápr. 6. 20:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, még nincs peteérésed, mert akkor is szoktak ilyet érezni. Nem lehet, hogy megrántottad v túlerőltetted magad mostanában?( Sport, nyújtás stb.) Meg tudod különböztetni h bél- vagy izomeredetű fájdalomról van-e szó. Terhesség kizárva.
2010. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen belső ffájdalom, ne izom!
2010. ápr. 6. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor egy kismedencei fájdalom, aminek elég sok oka lehet, és sok betegségre is vezethető vissza. Mivel nem vagyok orvos, ezért azt javaslom, keresd fel a háziorvosod, ha nem akar múlni, vagy súlyosbodik. Addig szedhetsz gyulladáscsökkentőket vagy fájdalomcsillapítót. (Algopyrin,Cataflam). Esetleg igyál mellé cickafark-és kamillateát.
2010. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát zsúrkál, szúrkál d nem vészes a fájdlom.. vrárok 1-2 napot, és felkeresem a dokim:)
2010. ápr. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!