Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja késik a menstruációm,...

4 napja késik a menstruációm, ez normális? Ha igen, még meddig normális? 19/L

Figyelt kérdés
Azt kiemelném hogy még szűz vagyok, szóval nem vagyok terhes.. És nem nagyon volt még ilyen. Elég szépen beállt az évek folyamán, és általában pontosan szokott megjönni. Néha volt 1 napos késés, de több nem igazán. Ezért is vagyok elkeseredve egy kicsit...

2016. ápr. 20. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán belefér a 4 nap, még az egy hét is. Pláne, ha mostanában mondjuk több stressz ért, vagy valami változás volt az életedben.
2016. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az se tragédia, ha egy kimarad, feltéve, hogy nincsenek fájásaid, pecsételő vérzésed, stb.

Ne aggódj, ez a 4 napos késés még semmit nem jelent.

2016. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem bánnám, ha kimaradna. xD Köszi a válaszokat! :)
2016. ápr. 20. 11:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 21 napnyi késés volt a rekord, ami valószínűleg nem volt normális, de utána spontán rendeződött a dolog. előbb pedig sose jött meg. 4 nap még bőven normális.
2016. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés. :)
2016. ápr. 20. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár ki is maradhat egy...
2016. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!