Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy a bugyi irritálja...

Lehet, hogy a bugyi irritálja a hüvelyemet, és ezért van néha ilyen viszkető érzésem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van két ugyanolyan tangabugyim, és azt vettem észere, hogy amikor azok vannak rajtam, néha ilyen viszketős irritálós érzés van a hüvelynyílásomnál. Néha utána is van egy kicsit, hogy már levettem, de egyébként nincs semmilyen folyásom, vagy egyéb jele bármiféle fertőzésnek, vagy gombának. Korábban volt már hüvelygombám, és mindig megrémülök, ha viszketést tapasztalok odalent. Most folyás nincs. Lehet, hogy csak a fehérnemű a probléma?

2016. ápr. 20. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet tőle, nem szellőzik megfelelően vagy olyan az anyaga ami irritáló.

Viszont nekem volt egy bugyim, amit viseltem amikor gombám volt és később okozott viszketést. Pedig jól ki lett mosva, mégis, pedig előtte nem.

2016. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisztike 95 ***** válasza:
Szerintem nagyon műszálas lehet.
2016. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen vagy allergiás vagy valami mosószerre..
2016. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!