Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek valami gond lehet?

Szerintetek valami gond lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában picit nèha belenyilal a fájdalom az alhasamba,ha combkezdetet ès a köldököt összekötnènk akkor azon a vonalon egy ponton. A menstruációm rendes időben,ugyan olyan mennyisègben,ugyan olyan államban,ugyan olyan tünetekkel (baromi erős gőrcsökkel amikkel mindig szenvedek,előtte 1 hètnyi mellfájdogálás) jött meg. Nemi èletet èlek,de menstruáció óta nem voltam együtt a párommal hanem előtte 2-3 hèttel,óvszeres vèdekezèssel. Nemtudom mitől lehet ez a belenyilalás. Gondoltam terhessèg te de ugye a menstruációm megvolt,így gondolom kizárt. Most állok kivizsgáláson alatt lisztèrzèkenysèg gyanújával. Márciusban volt egy tükrözèsem. Gondoltam esetleg cisztára női szerveknèl,de nagyon remélem, hogy nem,mert mondták már páran,hogy az erős görcsölèsnek menstruációkor biztos van valami oka (Volt már nyirokcsomó cisztám).

Szerintetek?



2016. ápr. 20. 21:53
 1/1 anonim válasza:
Szia!Ez a egész természetes ezzel jár a menzesz nem mindenkinek van hasi fájdalma de a nők 60%-nak van és úgy látszik te is belle tartozól.Vagy ha van más tünetek a hasfájáson kívül menj el a dokihoz.
2016. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!