Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez endometriózis lehet?

Ez endometriózis lehet?

Figyelt kérdés
Havim előtt pár nappal már nagyon fáj a hasam ez a fájdalom eltart a peteérésig, vagy tovább. Mindig bal oldalon fáj. Egy éve szültem császárral. Kb 8 hónapja szenvedek tőle. Voltam dokinál aki csinált UH-t, és a méhem mögött( douglas) nagyon sok folyadékot látott. A doki azt mondta hogy lehet endometriózis, csak még olyan kicsi hogy UH- al nem látni. A sok folyadékra azt mondta biztos gyulladás lehet. Elküldött vérvételre az eredmêny 6 csillag lett de nagyon minimálisak az eltérések. Így szerintem gyulladás nem lehet. CA125 eredményére még várni kell. Ha nincs gyulladás akkor kizárható az endometriózis ugye?

2016. ápr. 22. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírás alapján az endometriózis a legvalószínűbb.
2016. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!