Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova mehetnék ahol végre...

Hova mehetnék ahol végre komolyan vesznek?

Figyelt kérdés

Rettenetes görcseim vannak mikor megjön. Az életem tönkretette az állandó rettegés, az gimiben kiközösítettek, mert azt hitték lógok... 7 éve fogamzásgátlót írtak fel rá, így most jó, de nem akarom magam örökre ezekkel tömni, meg azt a pénzt másra is költhetném... Ráadásul amit először felírtak, arról kiderült, hogy egy csomóan meghaltak miatta... De mindegyik nőgyógyásznek elmondtam ezt akinél feliratni voltam, és endokrinológusnál is voltam más okból, de egyik szerint sincs semmi bajom.

Milyen orvoshoz fordulhatnék aki segítene? Aki biztos megoldást tudna. Az olyanokkal nem megyek sokra, hogy:

- igyál több vizet

- mozogj többet

- a nővérednek elmúlt amikor felhagyott a cukorral

- anyádnak is jobb lett 4 gyerek után...

Sem a lelkem nem bírja a több fájdalmat, sem az egyetem, sem a munka...



2016. ápr. 23. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A szülés valóban a legtöbbször bármi áll is mögötte, megszünteti a problémát. Lehet endometriozis is, amit kevesen vizsgálnak sajnos és nehéz is észrevenni.


Menj az Országos Onkológiai Intézet nőgyógyászatára, ott biztosan segítenek!!!

2016. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hovat nem tudom, viszont endometriózis is lehet.
2016. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a zh-n nem tudom azt mondani, hogy bocs, majd ha szültem elmúlik, meg a lelkiállapotomnak sem amikor fetrengek. Meg nem is mindenki akar gyereket. Amúgy más tünetem is van: szőrösödöm és túlzottan izzadok kamaszkorom óta, plusz a csipős és a mellem is kicsi, de azt mondta az orvos, hogy az semmi...
2016. ápr. 23. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok- sok évig volt ugyanez. Egyedül Algoflex M enyhítette. Aztán mikor rátaláltam mostani orvosomra, ő találta meg hogy miómám van, ő műtötte ki csak a miómát, azóta gyógyszer nélkül kibírom a mensit. Eltűnt a fájdalom.
2016. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem semelyik recept nélkül kapható fájdalomcsillapító nem hatott.
2016. ápr. 23. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi ultrahanggal megnéztek? Több orvost meglátogatták?
2016. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy vannak speciális tornák, amik sokaknak segítettek. Például az Aviva torna. Én a helyedben kipróbálnám.
2016. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!