Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Striák soha sem fognak eltűnni...

Striák soha sem fognak eltűnni a fenekemről?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és ma reggel vettem észre őket. Nem híztam meg szerintem, és fogyni se, fogytam.

Nézzetek hülyének, de miután valahol olvastam higy soha se, fognak eltűnni, sírni kezdtem. Tényleg nem lehet semmivel eltüntetni őket? Ott lesznek már életem végéig? Nem akarom.:/


2016. ápr. 23. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halványítani lehet rajtuk.(:
2016. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem tunik el, de ki fog halvanyulni feherre.
2016. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De látszani fog?:/ csak mert eléggé kinosan érezném magam tegyük fel egy strandon, fürdőruhában.

Nyilván nem mindenki engem fog nézni, de akkor is..


És hogyan lehet megelőzni, hogy mégtöbb legyen?

2016. ápr. 23. 13:33
 4/11 anonim ***** válasza:
El fognak halványulni. Egyébként meg én nem ismerek olyan lányt/nőt, akinek nincs. Nekem is van, a combomon, karomon, csípőmön, semmiben nem gátol, pár év alatt olyanra fakult, hogy már csak én látom, mert tudom, hogy ott van.
2016. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megelőzni? Van, hogy sehogy. De elég víz, egészséges táplálkozás a bőrödnek is jót tesz.
2016. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a melleimen voltak. Eléggé csúnya volt, mikor csak úgy melltartó volt rajtam, hogy tiszta csík a mellem. 3 éve volt, mára már nyoma sincs.
2016. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

És szerintetek mennyi idő, amíg elhalványul?

2016. ápr. 23. 13:40
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez durvább,

2016. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idő alatt halványul el de nekem most a mellem 7 hónap után nagyon ronda még.

A combom striás régóta, a mellemen is vannak régi striák de ezekre már nem emlékszem, hogy is volt.

2016. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valamennyire eltunik/ illetve eltunhet.


Nekem a terdemen voltak meg a combom oldalso reszen(mondjuk lehet az mar a fenekem) de nem latszanak egyaltalan. Viszont a hatam kozepen is vannak, azok elegge kitapinthatoak is, nem tuntek el.

2016. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!