Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikorra és hogyan fog eltűnni...

Mikorra és hogyan fog eltűnni (ha eltűnik) a pattanás utáni 'hegszerű' piros folt?

Figyelt kérdés

Majdnem egy hónapja egy hatalmas pattanással keltem fel az államon, az a tipikus mérges pattanás. Mivel én nem bírom megállni hogy ne nyomkodjam ezért szétkaptam elég durván, ez kb 1 hétig ott volt gennyesen-varasan-sebesen. Mind e közben próbáltam rá praktikákat alkalmazni és most egy piros folt van ott és a bőröm is más szerkezetűnek tűnik mint azelőtt. Kezdtem rá c-vitamint szedni, szereztem már be rá kencéket, mint a Sudocrem (ezt 2 napja használom) továbbra is piros de már nem annyira mint az elején. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy valakinek volt-e már hasonló és ha igen akkor eltűnt e, mit csinált azért hogy eltűnjön és körülbelül mikorra szabadult meg tőle. Ha a korom és nemem befolyásolná akkor 17/l.

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. márc. 6. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem múlik el semmilyen kencétől. Savas hámlasztással vagy lézeres kezeléssel elhalványodik.
2016. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagy volt és mély az sajnos megmarad.
2016. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utána néztem ezeknek a lehetőségeknek, viszont ezek túl drágák, esetleg valami házi praktika?
2016. márc. 11. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs házi praktika. Csak a bőrgyógyász.
2016. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A bőrgyógyász se tud ezen segíteni. Nekem is felírt mindenféle méregdrága krémet, hámlasztót, de az égvilágon nem történt semmi.
2016. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!