Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami folyik nem merek...

Valami folyik nem merek szólni senkinek. Szerinted fertőzés? Vagy minden lany agy folyik?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Nem akarok orvoshoz menni. Ha le fekszem egy fiúval nem lesz gaz nekem?

2016. ápr. 24. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Maros vize folyik csendesen ......

Ennyiböl igazán nem lehet megmondani még azt sem, hogy mi történik veled.

2016. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés!
2016. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne feküdj el senkivel.Hány éves vagy?Milyen színe van?Csíp,van szaga?



Ha kis mennyiségű a folyás és fehér vagy átlátszó színű,csak pici szaga van,nem büdös,nem csíp.akkor fehér folyásom van,ami minden lánynak van,tini korban jelenik még.

2016. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igazabol nem csip. De változó a mennyisége van amikor semmi van mikor kevesebb es ami a leggazabb van mikor sok es meglátszik a nadragomon is. En csak féltem hogy esetleg gaz. 18 vagyok. Mar régebb ota van. Ez ép fog múlni? Mert ez eléggé kellemetlen. Köszönöm a válaszod.
2016. aug. 3. 09:49
 5/6 A kérdező kommentje:
El*
2016. aug. 3. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden nőnek van fehér folyása,aminek mennyisége változó lehet,pici szaga van.Színe fehér,átlátszó és halvány sárga is lehet.Tisztasági betétet vegyél,ez mini betét és akkor a bugyidba tiszta marad
2016. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!