Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem folyik ki a betadin...

Miért nem folyik ki a betadin hüvelykúp másnap?

Figyelt kérdés

Tegnap este felhelyeztem egy betadine kùpot, es semmi nem folyt ki sem èjjel,sem pedig ma. Azt olvastam hogy már èjjel kifolyik, vagy legkèsőbb másnap reggel. Fel is nyúltam már hogy hátha nem olvadt el,de olyan mintha fel se helyeztem volna.

Gondoltam arra is hogy lehet volt valami bajom,ès felszìvòdott vagy nem tudom.

Valaki járt már ìgy?kicsit zavar mert eddig akármilyen kùpot felhelyeztem mindegyik kifolydogált.



2015. szept. 8. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Bajod biztos, h nincs..az nem lehet h pisiltel es akkor folyhatott ki?csak nem vetted eszre?
2015. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Aminek ki kell ürülnie, az előbb utóbb ki is fog !

Ezek a kúpok ideig-óráig "kigyógyítanak" és egyszer csak minden kezdődik elölről.

Ajánlom a rózsamézet ! Olvass utána .

2015. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert felszívódott. A második már lehet kifolyik.
2015. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Én is így jártam vele.

Ismerős mondta hogy készüljek fel betéttel, meg olyan bugyival amit nem sajnálok. Rákészültem, de felhelyezés után pár csepp lett a betéten. Másnap délután még egy pár csepp. És hogy a kettő között és a többivel mi lett azt nem tudom...

De örülök, hogy nem csak én jártam így.

2016. jún. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!