Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek messze van még az...

Szerintetek messze van még az első menstruációm?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 2 2,5 éve van fehér folyásom a mellem is kb ennyi ideje nő (70B) a hónaljam is kb ennyi ideje szőrösödi és szeméremszőrzetem s kb ennyi ideje van. viszonylag magas vagyok (167cm) és 48-49 kg

2016. ápr. 25. 19:49
 1/6 anonim válasza:
Ezt megtippelni nem lehet, van akinek 15 évesen jön meg. De nyugi...addig örülj még nem jön meg.
2016. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
senki nem tudhatja ezek alapjan, hogy holnap jon meg, vagy 2 ev mulva.... :) legy turelemmel. masreszt, azoknak se dolj be, akik azzal riogatnak, hogy mennyire borzalmas lesz. majd megtapasztalod, egyaltaln nem biztos, hogy borzalmas lesz, sot!!!
2016. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a masodikkal

Ehhez hozza kell szokni mert lány vagy Es kb 50 eves korodig az életed része lesz !

En is 13 vagyok Es nekem 11 eves koromban jott meg !

Mindjárt 14 leszek

Van Amugy olyan is hog valakinek gimibe jon meg

Ezt nem tudhatjuk :(

Nekem is egyszer suliba mentem wc-re Es észreveszem hogy ott egy folt

Kertem betétet Es jo lett !

Szoval nem tudom

Ha kell segítség ha megjonne akkor irj :)

2016. ápr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most már bármikor megjöhet, de 17 éves korodik teljesen normális, bármikor is jönne meg.
2016. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
13 évesen még nem baj, ha nem jött meg...annyira nm egy jó dolog...12/l
2016. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarosan meg fog jönni :) én is ezekkel vagyok csak én 65B-s mellel :) szerintem már elég közel vagyunk hozzá ;) addig is én utána szoktam olvasni mindennek hogy be féljek nagyon és naponta fel szoktam írni hogy ma ilyen hangulatom volt meg ilyen folyásom, hidd el, segít. Amúgy lett valami?
2016. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!