Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy szoktátok kitörölni a...

Ti hogy szoktátok kitörölni a puncitokat?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés, de légy szíves normális válaszokat írjatok! Gondolok itt pl, olyan dolgokra, hogy előlről hátra, vagy hátulról(popsitól) előrefele, hányszor törlitek meg, a popsitokat is külön kitörlitek mikor pisiltetek, ill. akinek nagyobb kisajkai vannak, kicsit lógnak, ti szétnyitjátok, vagy hozzá tudtok normálisan férni?
2016. ápr. 26. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki popsi felől törli, annak gratulálok és sok sikert kívánok a leendő bakteriális fertőzése leküzdéséhez. Ha nem is székelt még valaki aznap, akkor is tilos hátulról előre törölni a bacik és egyebek miatt. Én rendesen megtörlöm, mivel nagyok a kisajkaim, illetve külön hátul is.
2016. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisztike 95 ***** válasza:
Én egyszer szoktam előlről hátra törölni.Ha pisi után a popsim is olyan akkor azzal letörlöm azt is.Szerencsére nekem nincsenek nagy szemérem ajkaim mikor mikor guggolok vagy terpeszben vagyok szét is nyílik..
2016. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!