Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet rendszertelen a...

Mitől lehet rendszertelen a havim?

Figyelt kérdés
Nagyon korán jött meg (12évesen) és azóta se állt be rendesen.voltak hónapok mikor sokszor egymásután egész pontosan megvolt de valamikor 2-3-4hónap is kimarad.Nem szedek semmi fogamzásgátlót és semmi hormont tartalmazó gyógyszert. Most már 2 hónapja nem volt meg ismét.Az utóbbi 3hónapban fogyókúráztam elég erőteljesen (58kg ról 50-51 lettem) és pár napja hihetetlen mód görcsöl a ahsam de nem ugy mint amikor megvan. mitől lehet ez h nem áll be?és h fáj a hasam?(köv.kérdés hogy anorexiásnak ki számit?aki túl vékony vagy aki tul sókat fogy hirtelen?)
2010. ápr. 7. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és msot 18 vok
2010. ápr. 7. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:

a kimaradó vérzést sok minden okozhatja, én azt javaslom neked, hogy menj el egy nőgyógyászhoz, mert azért ez nem normális és komolyan kell venni.

lehet a hirtelen fogyástól, vagy hormonproblémától (még akkor is ha nem szedsz ilyen szereket) vagy PCO.

amúgy javasolnám neked az aviva tornát, nem tudom hallottál -e már róla, ezen az oldalon sok jót olvastam. rendbehozza a nők ciklusát. esetleg olvass utána. de az orvost mindenképp látogasd meg és mondd el a panaszaidat.

2010. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem anorexiás az, aki nagyon vékony mégis kövérnek látja magát és tovább fogyózik. Max 3 év alatt be kellett volna állnia a havidnak. Rendszeretlen étkezés, stresszes életmód is okozhatja. A biztonság kedvéért menj el nőgyógyászhoz! ;) Sok szerencsét bármihez! :)
2010. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is fordulj orvoshoz.

Nálam egyébként nagyobb stressz, nehéz élethelyzet, lelki problémák is okoztak már ilyet.

2010. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!