Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt 13-tól 19-ig volt meg a...

Adrika kérdése:

Okt 13-tól 19-ig volt meg a havim. Sajnos eléggé rendszertelen (28-33 napos). Október 21-től minden nap együtt voltunk a párommal. Tegnap és tegnapelőtt fájdalmat éreztem a méhemben, lehetett ez beágyazódás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A beágyazódás a tüszőrepedés utáni 7-8. napon kezdődik, 5 napig tart; tehát nagyjából az esedékes menstruáció környékén zajlik. Előfordulhat, hogy a beágyazódás során megsérül kicsit a méhfal, mindez enyhe vérzéssel jár.



A megtermékenyült petesejt kb. a 3. hét végére befúrja magát a méh vastag, puha nyálkahártyájába. Ez a folyamat a beágyazódás. Amikor a pete biztosan hozzátapadt a méh nyálkahártyájához, a fogamzás teljessé vált.


Szóval nem akarlak elkeseríteni, de peteérésed kb. most lesz még csak.

Ha fájdalmat érzel a méhedben az lehet pl. attól hogy érzed a peteérést/tüszőrepedést. De ez nem a beágyazódás.

Szóval hajrá-hajrá. Most van itt az ideje hogy együtt legyetek a pároddal!

2011. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Peteérést akartam írni,nem beágyazódást,már kiírtam a javított kérdést!:)

Akkor este megint akcióóó :)

2011. okt. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!