Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózis műtét után...

Endometriózis műtét után teljesen meg lehet gyógyulni alternatív gyógymódokkal? Van akinek sikerült és ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy kétéves kislányom aki császárral született. 6 hónappal szülés után alakult ki egy kis csomó a császárseb bal oldalán, de az ultrahangon semmi nem utalt gondra. Egy évvel később sem, de a sebész már endometriózisra gyanakodott. A citológia most pedig világossá tette hogy sajnos az, és ki kell venni. Meg is műtöttek, sima hasi vágással eltávolították a diónyira nőtt csomót. Az orvosom azt mondta ez bármikor kiújulhat bárhol. Nagyon el vagyok keseredve mert még szeretnénk egy kistestvért. Jó lenne ha valamilyen természetes gyógymóddal megelőzhető lenne a kiújulás. Ayurvéda, kínai orvoslás, tea, torna?

2016. ápr. 27. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Gluténmentes étrend, minél több BIO/organikus élelmiszert fogyasztva.

Ennyi.4 éve így élek, és elmúltak végleg a tüneteim.

Ha félsz belevágni, akkor legalább egyél mindennap zabpelyhet, az is segít egy kicsit, de a végleges megoldás a gluténmentes, bio étrend.(Zabot nyugodtan lehet fogyasztani, persze bio változatban lehetőleg, minek mérgeznéd magad peszticiddel újfent ?)

How to Increase Your Chances of Getting Pregnant

[link]

2016. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnéztem a videót: egy dolgot nem értek, miért nem ajánlja a fűthető takarót? Mindegy is, mert nem használom. :) Egyébként 12 éve vagyok vegetáriánus, de még van mit korrigálni az biztos. A glutén és az édesség... :) Az Aviva toránt néztem egyébként, ez az egyik amit le fogok kezdeni, a másik meg a mindennapos edzés valamilyen könnyebb formában, de a jóga marad. Sőt! Ki fogok dolgozni egy kifejezetten endometriózis jóga gyakorlatsort.
2016. ápr. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!