Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S nagyon viszket a...

S. O. S nagyon viszket a nemiszervem! Mi lehet? (Tovabb lent)

Figyelt kérdés
Tegnap elott este azt hittem hogy megjott de nem mert csak ejszaka volt verzes (csak az van higy korabban is jott volna meg) na tehat csak ejszaka folyt es masnapra csak ilyen fekete valladek jon...es azota ez van, tegnap meg rettenetesen elkezdett viszketni a csiklom meg a vaginalis nyilasom( bocsi nem tudom mashogy nevezni) es meg piros is , mi lehet ez es valahogy segitsetek h tuntessem el ezt a viszketest mert mar nem birom.. es amugy szuz vagyok

2016. ápr. 27. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Fertőzés, gomba. Menj orvoshoz.
2016. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, menj nőgyógyászhoz, majd ő megvizsgál, megmondja, mi a probléma és ad rá gyógyszert.
2016. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell elnézést kérned. Teljesen jól írtad le.

Valószínűleg gomba, de nem 100%

Lehetőségek:

1. Még ma elmész a nőgyógyászhoz.

2. Patikában kérsz Canesten kombi-t (krém+hüvelykúp és csak együtt hatásos). Ha rövid időn belül nem használ, akkor azonnal menj nőgyógyászhoz. A krémet használnia kell a partnerednek is, még akkor is, ha csak pettingeltek!

2016. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző jól mondta.

Canesten kombi és ha nem múlna el 2-3 nap alatt, akkor orvos.

2016. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!